Masin laos kohe olemas!

Lintsaag CORMAK BS 170G

CORMAK BS 170G lintsaagi, mis on varustatud hüdrosilindri, jahutuse ja kuni 60º pööratava varrega, koos tuntud Saksa ettevõtte Röntgen teradega kasutatakse tavaliselt rauatööstuses, kus täpsus, kvaliteet ja lõikekiirus on üliolulised.

1 717  + KM

 

Toote kirjeldus

CORMAK BS 170G lintsaagi, mis on varustatud hüdrosilindri, jahutuse ja kuni 60º pööratava varrega, koos tuntud Saksa ettevõtte Röntgen teradega kasutatakse tavaliselt rauatööstuses, kus täpsus, kvaliteet ja lõikekiirus on üliolulised.

Metallist horisontaalne pöördõlaga saelint lõikab materjali lõiketeljega risti ja mis tahes nurga all 0o kuni 60o. Elementlõiget saab toita käsitsi või mis tahes etteandeseadmega, samal ajal on tööriista etteanne kahekambrilises hüdrosilindris õlivoolu põhimõttel gravitatsiooniline. Õlavarre langetamise sobiv kiirus saavutatakse tänu ventiilile, mis kontrollib õlivoolu hüdrosilindri kambrite vahel. Lintjuhikud on varustatud rull-laagrite komplektiga. Sellel on tohutu mõju lindi juhtimisele, selle elule, lõike sirgusele, lõikamise täpsusele ja kvaliteedile.

Teatud tüüpi ja tüüpi materjalid vajavad erilist lõikekiirust. Jäik vars on valmistatud KUJULISEST VALURauast. Juhtpaneel asetatakse käe külge. Sõit elektrimootorilt lõikeriba vedava rattani edastatakse mehaanilise jõuülekandega mootoriga (mitte rihmaga). Lõikelint pingutatakse kahel malmist rattal käepiduriga ja juhitakse rull-laagrite komplektiga.

Alus on kujundatud teraslehtedest jäiga keevitatud korpusena. Sees on eraldi elektropumbaga üleujutusjahuti mahuti. Aluse ülemise osa kuju moodustab paagi üleujutatava jahutusvedeliku tühjendamiseks ja lõikamisel tekkivatest laastudest. Malmist töölaud on kinnitatud aluse külge, pööratava õla ja juhtpaneeliga eraldi käel. Lõikamisprotsessi peamine lõikeliikumine on lõikelindi ja käe langetamise etteande liigutamine. Kangi langetamise kiirust (lõikekiirust) reguleeritakse hüdrosilindriga. Söötmiskiirust reguleerib juhtpaneel. Lõikeribal on kaks kiirust: 36 ja 72 m / min. Tugivarre asendis (pärast lõikamisprotsessi) lülitatakse lõikelindi ajam automaatselt välja. Ohutus on tagatud lõikelintide kaitsmete ja mikrolülititega, mis seiskavad mootori pärast lõiketsükli lõppu või pärast mõne kaitseriiva avamist; lisakaitse seisneb lintsae automaatses väljalülitamises juhul, kui lõikelint puruneb.

Omadused:

      
 • Töödeldud materjali saab sööta käsitsi või automaatselt, kasutades mis tahes söötmisseadmeid.
 •     
 • Saeraami langetamise kiirust juhitakse hüdrauliliselt.
 •     
 • Lõikamise lõpus peatub masin automaatselt.
 •     
 • Masin on varustatud puhastusharjadega, mis eemaldavad laastud liikuvalt saeteralt.
 •     
 • malmist vaas.
 •     
 • Madala hinna ja suurepäraste tehniliste omaduste tõttu on masinal suur nõudlus ja populaarsus erinevate tarbijate kategooriate seas.

Toote spetsifikatsioon

Ø MAX

170 mm /risti lõigatud

H x B MAX

170 x 170 mm /risti lõigatud

Mootori võimsus

 1,1 / 1,5 kWt

Saeraami reguleeritav langetamine

 Hüdrauliline mootor

Teipi suurused

2085 x 20 x 0,9 mm

Söötmiskiirus

0-50 m/min

Söötmiskiirus

36/72 m/min

Paigaldatud otsakuga masina kõrgus

890 mm

Kaal

200 kg

Nurk

ø170

170 x 120

170 x 170

45º

ø120

120 x 110

110 x 110

60º

ø70

70 x 60

60 x 60