Automaat lintsaag CORMAK S‑200RHA

Automaatne lintsaag CORMAK S-200RHA on masin, mis on kohandatud materjalide lõikamiseks automaatse ja käsitsi tsükli jooksul. Varustatud kahe hüdrauliliselt juhitava kruustangiga. Erinevate pikkuste programmeerimise võimalus - 20 erinevat lõiketsüklit.

12 319  + KM

 

Toote kirjeldus

Automaatne lintsaag CORMAK S-200RHA on masin, mis on kohandatud materjalide lõikamiseks automaatse ja käsitsi tsükli jooksul. Varustatud kahe hüdrauliliselt juhitava kruustangiga. Erinevate pikkuste programmeerimise võimalus - 20 erinevat lõiketsüklit.

Lõikur võimaldab käsitsi lõigata nurga all -30º- + 60º ja automaatset lõikamist nurga all 0-45º.

Käsirežiim võimaldab teil kõiki toiminguid masina juhtpaneelilt käsitsi teha. Automaatrežiim - pärast masina sisselülitamist kogu lõikamistsükkel, s.t tooriku paigaldamine prügikasti, selle nihutamine kindla suurusega lõikeriba külge, langetamine lõikekäepideme alla ja tõstmine soovitud kõrgusele pärast lõpplõike tegemist ilma operaatorita.

Lõikeparameetrid, näiteks lõigatud detailide tükkide arv, nende mõõtmed, lõikelindi kiirus, käe langemise kiirus, määratakse juhtpaneelil. Masin seiskub automaatselt, kui seeria lõigatakse, saelint puruneb või mõni muu rike, mille lõikamismasina juhtimissüsteem tuvastas.

Masina korpus on valmistatud malmist, mis on kinnitatud plaadi korpuse jäigale ruumilisele struktuurile. Korpuse sees on: hüdraulikaseade, pumbaga jahutusvedeliku paak ja kiibisöötur.

Inverteriga juhitaval mootoril põhinev lõikeriba ajam tagab sujuva reguleerimise suures kiiruste vahemikus. Rihma hüdrauliline pinge võimaldab saavutada optimaalsed rihma töötingimused. Kui saag puruneb, seiskub masin automaatselt. Rihma täpse juhtimise tagavad juhikud, mis koosnevad juhtlaagritest ja volframkarbiidist sisestustest. Lindi juhtiv liikuv pea on seatud sõltuvalt lõigatava materjali mõõtmetest, mis suurendab lindi töö stabiilsust. Jahutussüsteem ja puhastushari tagavad maksimaalsed lõikeparameetrid ja sae pikema eluea.

Õlavarre hüdrauliliselt sunnitud langetamist reguleerib täpne drosselklapp laias vahemikus. Kiire etteandesüsteem võimaldab lühendada üksikute elementide lõikamisaega.

Materjali hüdrauliline söötmissüsteem tagab masina täisautomaatse tsükli. LCD-ekraaniga varustatud kontroller võimaldab sae tööd programmeerida, annab märku materjali lõpust, edastab vigu ja annab teada lõigatud sektsioonide arvust pärast programmeeritud aega. Materjali maksimaalne pikkus ühe käiguga on 500 mm täpsusega +/- 0,2 mm löögi kohta.

CORMAK PREMIUM LINE poolautomaat- ja automaatlõikurite uuenduslikkus ja tootmine vastavalt ISO: 90001 ja ISO: 140001 sertifikaatidele vastavatele normidele ja standarditele tagab ohutuse, kvaliteedi ja toote usaldusväärsuse. Mootorite kasutamine, mille on litsentseerinud maailmaturul tuntud ja hinnatud tootja, üks maailma liidritest, tagab ABB pika ja probleemivaba töö.

Standardvarustus

  • Sisseehitatud hüdrauliline jõuallikas
  • Hüdrauliline käe liikumise juhtimine (üles - alla), langemiskiiruse sujuva reguleerimisega
  • Käe asendi mälufunktsioon (käe tagasitoomine pärast kindlale kõrgusele lõikamist)
  • Automaatne lõikamine temperatuuril 0–45 °
  • Mitra lõikamine käsitsi režiimis -30 - +60 °
  • Lindi puhastushari
  • Jahutussüsteem
  • Bimetall-lintsaag
  • CE-vastavusdeklaratsioon
  • Tehnilise toimimise dokumentatsioon.

Toote spetsifikatsioon

Tüüp

automaatne

Käte langetamine ja tõstmine

hüdrauliline, sile õlavarre langetamise reguleerimine

Bändi kiirus

inverter 0–90 m / min

Lõikamine nurkade alt

30 ° vasakult 60 ° paremale

Asepresident

hüdrauliline

Minimaalne lõike läbimõõt

Ø 5 mm

Materjali miinimumpikkus

30 mm

Aluspinna kõrgus

780 mm

Lõikelint

27 × 0,9 × 2910 mm

Kogu võimsus

4,1 kW

Mõõtmed (PxLxK)

2250 × 1600 × 1600 mm

Kaal

1100 kg

Maks. lõikepiirkond [mm]

Nurk

0 º

ø250

320 × 240

240 × 240

30º L

ø200

220 × 120

190 × 190

45º P

ø220

235 × 120

210 × 210

60º P *

ø210

155 × 110

100 × 100

* Kehtib ainult käsitsi lõikamisel